Informacje

Otwarty bieg Mila Kazimierzowska

05 kwietnia 2018
czytaj całość

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. dr hab. Jacek Woźny, Prezes Zarządu Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Andrzej Półgrabski oraz Dyrektor II Oddziału Banku PeKaO S.A. w Bydgoszczy, Teresa Opoka serdecznie zapraszają wszystkich chętnych: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w II Otwartym Biegu UKW MILA KAZIMIERZOWSKA im. Janka Zmudzińskiego. Biegi w różnych kategoriach wiekowych, w tym rangi Mistrzostw Akademickich, odbędą się w niedzielę 17 czerwca 2018 roku. Start od godziny 10.00 przy biurowcu Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Bydgoszcz, ul. Bydgoskich Przemysłowców 6.

czytaj całość…

Złoty medal dla studentki UKW podczas Uniwersjady w Tajpej

30 sierpnia 2017

Studentka UKW, Iga Baumgart wywalczyła w poniedziałek złoty medal w sztafecie 4x400 metrów. Polki wygrały w czasie 3:26,75. Podczas Uniwersjady w Tajpej zawodniczka BKS Bydgoszcz pokazała hart ducha i sportową energię. W finale biegu indywidualnego Iga uplasowała się na wysokiej, 6-stej pozycji. Gratulujemy złota!

Międzynarodowa Konferencja na Uniwersytecie im Janka Kupały w Grodnie (Białoruś)

22 marca 2017

W dniach 14 - 15 marca 2017 r. dr Jerzy Eksterowicz uczestniczył w międzynarodowej konferencji

na Uniwersytecie im Janka Kupały w Grodnie (Białoruś). Wygłosił referat pt Физическая активность и питание - специфические аспекты образа жизни. Po polsku: Aktywność fizyczna i żywienie - szczególne aspekty stylu życia.