Promocja zawodu Policjanta

21 lutego br. odbyło się spotkanie przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ze studentami kierunku wychowanie fizyczne promujące zawód policjanta.

Podczas spotkania przedstawione zostały elementy taktyki pracy formacji, warunki zarobkowe oraz profil kandydata i etapy rekrutacji.

Studenci zainteresowani pracą zostali zaproszeni do Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, gdzie będą mogli zapoznać się z nowoczesnym sprzętem wykorzystywanym w codziennej służbie oraz specyfiką pracy poszczególnych komórek organizacyjnych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy ds. Doboru i Rezerwy Kadrowej, Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, nr. kontaktowe: 47 751-12-62; 47 751-56-42; 47 751-56-48.