Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

8 kwietnia 2024 roku na naszej uczelni miało miejsce ciekawe wydarzenia - Dzień Otwarty UKW! Wydarzenie to były idealną okazją do poznania zarówno uczelni, jak i ludzi ją tworzących, czyli studentów i wykładowców. Goście mogli dowiedzieć się o oferowanych programach studiów i różnych aspektach życia studenckiego.

Maturzysto!  Niebawem przystąpisz do egzaminu maturalnego, który otworzy drzwi do Twojej przyszłości. Czeka Cię wiele wyzwań i wiele ważnych decyzji do podjęcia.

Kto pyta, nie błądzi - jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kierunków studiów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, procesu rekrutacyjnego czy samego studiowania - nie zawahaj się zapytać, zapraszamy na Nasz kierunek i naszą stronę: rekrutacja.ukw.edu.pl

Na naszej uczelni czeka Cię pasjonująca podróż poznawcza, możliwość rozwijania swoich zainteresowań i budowania przyszłości zgodnie z Twoimi marzeniami. Dołącz do naszej akademickiej społeczności, gdzie otwarte drzwi, wsparcie wykwalifikowanej kadry i bogata oferta edukacyjna czekają na Ciebie.