Wiosenne Zawody Pływackie o Puchar KU AZS UKW

22 kwietnia br. w Centrum Edukacji Fizycznej I sportu UKW odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie o Puchar KU AZS UKW.

Otwarcia dokonał Rektor Elekt, wiceprezes ds. sportu Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, profesor Bernard Mendlik oraz Władze Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: profesor Mariusz Zasada oraz profesor Mirosława Szark-Eckardt.

Zawodnicy startowali w sześciu konkurencjach indywidualnych oraz dwóch sztafetach. Podczas zawodów panowała cudowna atmosfera, zawodnicy oraz kibice byli w doskonałych humorach, a wszystkie starty odbyły się w duchu fair play. Puchar KU AZS UKW w kategorii kobiet otrzymała Marianna Rydyńska, natomiast w kategorii mężczyzn Igor Szymański.