Spotkania organizacyjne z opiekunem roku dla studentów pierwszego roku

UWAGA STUDENCI I ROKU KIERUNKU WYCHOWANIE FIZYCZNE
(stacjonarne studia I stopnia)

• Dnia 01.10.2024 r. odbędzie się spotkanie organizacyjne z opiekunem roku dr. Tomaszem Jabłońskim. W ramach spotkania będą rozdane legitymacje studenckie oraz zostaną zrealizowane pozostałe aspekty formalne rozpoczęcia studiów.
  • Spotkanie odbędzie się w Budynku C Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej (ul. Sportowa 2), o godz. 9.30 w auli 104.
  • UWAGA: 1 października 2024 to dzień organizacyjny dla I roczników - zajęcia dydaktyczne w tym dniu dla I roku studiów stacjonarnych I stopnia nie będą się odbywać.

UWAGA STUDENCI I ROKU KIERUNKU DIETETYKA (stacjonarne studia I stopnia)

• Dnia 01.10.2024 r. odbędzie się spotkanie organizacyjne z opiekunem roku dr Dorotą Łobodą. W ramach spotkania będą rozdane legitymacje studenckie oraz zostaną zrealizowane pozostałe aspekty formalne rozpoczęcia studiów.
  • Spotkanie odbędzie się w Budynku C Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej (ul. Sportowa 2), o godz. 8.00 w auli 104.

UWAGA STUDENCI I ROKU KIERUNKU WYCHOWANIE FIZYCZNE
(stacjonarne studia II stopnia)

• Dnia 01.10.2024 r. odbędzie się spotkanie organizacyjne z opiekunem roku mgr Klaudią Labenz. W ramach spotkania będą rozdane legitymacje studenckie oraz zostaną zrealizowane pozostałe aspekty formalne rozpoczęcia studiów.
  • Spotkanie odbędzie się w Budynku C Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej (ul. Sportowa 2), o godz. 8.00 w auli 105.
  • UWAGA: 1  października 2024 to dzień organizacyjny dla I roczników - zajęcia dydaktyczne w tym dniu dla I roku studiów stacjonarnych II stopnia nie będą się odbywać.